درباره ما

بازدید شما از این صفحه احتمالا به این معناست که شما  قصد خرید گوشی تلفن همراه و یا لوازم وابسته را دارید و تصمیم خود را گرفتید : "خرید از فروشگاه های مجازی به جای فروشگاه های سنتی" و احتمالا مدتی است که در حال تجزیه و تحلیل قیمت ها و سنجش اعتبار فروشگاه های اینترنتی هستید. البته ما هم با این کار موافقیم و امیدواریم که در این صفحه بتوانیم شما را در مورد پاسخگویی و قابل اعتماد بودنمان قانع کنیم.

ما در اوایل سال 1397 ، موفق شدیم  فروشگاه اینترنتی راژیا موبایل را تاسیس کنیم و در راه رسیدن به این هدف ، از بین مسیر های موجود ، مسیر قانون را پیش گرفتیم و در سدد اخذ تمام مجوز های لازم برای ثبت یک فروشگاه اینترنتی برآمدیم . نماد اعتماد دوستاره از سازمان توسعه تجارت الکترونیک ، نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، عضویت در اتحادیه کسب و کارهای مجازی ، اخذ درگاه پرداخت امن شرکت توسعه تجارت الکترونیک بانک پاسارگاد و اخذ گواهی پروتکل امن https نمونه هایی از مجوز های ما هستند .

نماد اعتماد دو ستاره از سازمان توسعه تجارت الکترونیکنماد ساماندهیی رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیعضو رسمی اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازیپذیرندگی درگاه امن بانک پاسارگاد


ما با مد نظر قرار دان شعار همیشگی خود ، " راژیا موبایل ، کمی نزدیکتر "  قصد داریم یک آلبوم کامل از برند ها ، مدل ها و قیمت های مختلف تلفن های همراه را مقابل دیدگان شما قرار دهیم تا بتوانید بادر نظر داشتن مقایسه ای کامل از محصولات ، نزدیکترین محصول به سلیقه ی خود را انتخاب کنید . همچنین ما توانستیم با حذف هزینه های مربوط به فروشگاه داری سنتی ، قیمت تمام شده محصولات را کاهش دهیم تا مشتریان وفادارمان بتوانند با همان بودجه موجود، دست به انتخاب های بهتری بزنند .

                                                             با تشکر از اعتماد شما ، راژیا موبایل


نشانی : کرمانشاه ، خیابان سعدی ، کوی 215 ، پلاک 4
تلفن : 39 05 22 37 083
پست الکترونیکی : info@razhiamobile.ir
کد پستی : 6718763338